Top Heat PDS

Top Heat PDS

Promienniki są polecane szczególnie do dużych powierzchni ogrzewanych sporadycznie i strefowo.Promienniki serii PDS produkowane są w zwartej zabudowanej obudowie ułatwiającej wkomponowywanie w istniejących obiektach.

Powierzchnia ogrzewcza wykonana jest ze specjalnych drobno perforowanych ceramicznych płytek, odbłyśniki zaś z płytek emaliowanych i stalowych w dostępnych kolorach:

IVORY ( RAL 1013) – kość słoniowa

GREY ( RAL 7005) – szary

BROWN ( RAL 8011) – brązowy

 

ZASTOSOWANIE:

– KOŚCIOŁY

– SALE GIMNASTYCZNE, obiekty sportowe, siłownie, itp.

– KOLUMNADY

 

Promienniki są polecane szczególnie do dużych powierzchni ogrzewanych sporadycznie i strefowo.Promienniki serii PDS produkowane są w zwartej zabudowanej obudowie ułatwiającej wkomponowywanie w istniejących obiektach.

Powierzchnia ogrzewcza wykonana jest ze specjalnych drobno perforowanych ceramicznych płytek, odbłyśniki zaś z płytek emaliowanych i stalowych w dostępnych kolorach:

IVORY ( RAL 1013) – kość słoniowa

GREY ( RAL 7005) – szary

BROWN ( RAL 8011) – brązowy

 

Promiennik gazowy posiada automatyczny zapłon elektroniczny oraz system kontroli płomienia.

Promiennikami steruje się poprzez sterowniki elektroniczne z zegarem i termostatem na podczerwień.

Na specjalną prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać promiennik w dowolnym kolorze, mając na uwadze wygląd produktu i estetykę wnętrz.

WYMIARY:

JEDNOSTKAPDS 4PDS 6PDS 8PDS 12
L- Długość promiennikamm3705557401110
M – Osłona zaworumm220220220220
Długość całkowitamm67085510401410
F szerokośćmm240240240240
G wysokośćmm260260260260
Wagakg12,015,017,022,0
średnica zasileniacale½”½”½”½”

 

POSADOWIENIE W OBIEKCIE

Wielkość ogrzewanych stref:

 

H1 – promienniki zamontowane na ścianie

H2 – promienniki podwieszone pod stropem

Montaż ściennyJEDNOSTKAPDS4PDS6PDS8PDS12
H1 min- maxm3,0-5,03,5-5,54,0-7,04,5-10,0
Am4,06,07,08,0
Bm4,56,08,09,0
H2 min- maxm3,0-5,03,5-5,54,0-7,04,5-10,0
Cm4,07,58,59,5
Dm5,58,09,011,0

 

UWAGA! Dane rzeczywiste od tych podanych w tabeli mogą się nieco różnić w zależności od rodzaju pomieszczenia, w którym będzie zainstalowany promiennik, dlatego zawsze warto zapytać naszego konsultanta o montaż promienników.

 

MODEL JEDNOSTKAPDS 4PDS 6PDS 8PDS 12
Powierzchnia ogrzewanaOd –doM212-3520-4525-6535-80
Moc grzewcza kW7,29,616,122,2
Gaz ziemny GZ 50Zużycie gazuM3/h0,71,051,42,10
Ciśnieniembar20-4520-4520-4520-45 
Gaz płynny propan – butanZużycie gazukg/h0,60,790,981,47
ciśnieniembar35-4535-4535-4535-45
regulacja

Elektryczna – on/off

Napięcie zasilania

Jednofazowe 230V- 50Hz- 25VA

 

 

Gazowe promienniki podczerwieni TOP HEAT: katalog produktów Pobierz plik
Gazowe promienniki podczerwieni TOP HEAT: katalog produktów Pobierz plik

Zapytaj o produkt

Zobacz również