PROMIENNIKI ELEKTRYCZNE HLW W WERSJI MOBILNEJ

PROMIENNIKI ELEKTRYCZNE HLW W WERSJI MOBILNEJ
2019-03-07 Promiennik Firma

NOWOŚĆ:

BŁYSKAWICZNE OGRZEWANIE STANOWISK PRACY !

PROMIENNIKI SERII HLW  W WERSJI MOBLNEJ !

Idealne niedrogie rozwiązanie ogrzewania stref i  stanowisk pracy nawet na otwartych przestrzeniach.

Promienniki dzięki posadowieniu na wózkach  są doskonałym rozwiązaniem  do tymczasowego, doraźnego i punktowego ogrzewania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

Opcja na wózku jezdnym:

Promiennik umiejscowiony jest na ruchomym solidnie wykonanym przemysłowym wózku, dzięki czemu można dowolnie go przestawiać i zapewnić ogrzewanie w różnych miejscach bez konieczności inwestycji w stałe ogrzewanie.

Wózek  wyposażony jest w blokowane i skręcające koła.

Można również swobodnie zmieniać kąt nachylenia promiennika i regulować wysokość pracy od 1,30-2,20 m.

Promienniki występują także w opcji bez wózka jezdnego – montaż stropowy, ścienny, pod parasolem

 Seria HLW

Seria HLW to wodoszczelne krótkofalowe promienniki podczerwieni do zastosowania w pomieszczeniach suchych, mokrych  oraz do stosowania na zewnątrz. Promienniki odporne są na warunki atmosferyczne (klasa ochrony IP55).
Promienniki rozgrzewają się błyskawicznie (co daje natychmiastowe odczucie ciepła) i świecą ciepłym światłem. Elementy grzewcze  powlekane są warstwą złota w celu oddawania natychmiastowego ciepła o wysokiej energii.

Efekt termiczny promienników HLW został znacząco ulepszony dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii  HeatLight Technology- połączenie opatentowanej lampy i  bardzo skutecznego odbłyśnika. Promienniki  są  wyposażone w estetyczną, ochronną kratkę ze stali nierdzewnej.  Lekka i trwała obudowa promienników wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium.
Urządzenia spełniają surowe wymogi w zakresie bezpieczeństwa, procesu produkcji i ochrony środowiska.

Dostępne  kolory i moce promienników:

Promienniki  dostępne są różnych kolorach (czarny, biały i srebrny). Moce promienników  1000W – 4500W.

 

Opcje załączania:

Promienniki mogą być włączane ręcznie lub przez termostat.

Promiennik o mocy 4500W może być także wyposażony w regulator mocy.


Promiennik HLW – zwycięzca skandynawskiego testu!

Promiennik HLW 15 zdobył 1- miejsce w teście zrobionym w Szwecji. Skandynawski magazyn Hem&Hyra porównywał osiem modeli promienników podczerwieni.
Badanie przeprowadzano w warunkach odpowiadających przeszklonemu oraz otwartemu balkonowi przy niskim wietrze. Zwycięzcą testu okazał się promiennik serii HLW m.in. ze względu na wysoki efekt cieplny, klasę ochrony (wodoodporność), zastosowany element grzejny, wygodę montażu i obsługi, design  oraz  korzystną cenę do jakości. Uzyskał łącznie, w pięciu kategoriach 22 punkty na 25 możliwych.